fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

banner AS AHE isbirligi 1600x480

Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik İş Birliği Kazandırıyor

Şirketimiz ile Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. iş birliği kapsamında müşterilerimize karşılıklı avantajlar sunduğumuz kampanyalarımız devam etmektedir.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşterilerine Şirketimizce Uygulanacak İndirim Kampanyası
 

Anadolu Hayat Emeklilik’te yürürlükte ve en az 1 düzenli katkı payı/primi ödenmiş bireysel emeklilik sözleşmesi (otomatik katılım sözleşmesi dahil) veya sadece yaşam teminatlı, karma, birikimli hayat ve gelir sigortası poliçesi bulunan Anadolu Hayat Emeklilik müşterileri, Anadolu Sigorta’dan alacakları poliçelerinde kampanya kapsamında aşağıdaki indirimlerden faydalanabileceklerdir.

tablo 1

  • Kampanyamız 31 Aralık 2022 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Anadolu Hayat Emeklilik’teki bireysel emeklilik hesabının/hayat sigortası poliçesinin en az bir vadesinin ödenmiş olması veya bireysel emeklilik hesabına en az cari düzenli katkı payı kadar ek katkı payının ödenmiş olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde provizyon alınmış olması yeterlidir.
  • Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinde indirim, Anadolu Hayat Emeklilik müşterilerinin eş ve çocukları için de geçerlidir. İndirim, poliçede bulunan her bir sigortalı üzerinden kontrol edilerek, yalnızca indirim koşulunu sağlayan sigortalılar için uygulanacaktır.
  • Birleşik Kasko poliçelerinde indirim, sadece kullanım tarzı hususi otomobil olan araçlar için geçerlidir.
  • İndirimlerden faydalanabilmek için, müşterilerimizin Anadolu Sigorta satış kanallarına başvurarak, Anadolu Hayat Emeklilik müşterisi olduklarını beyan etmeleri yeterlidir.
  • Söz konusu indirimler başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.