fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

banner AS AHE isbirligi 1600x480

Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik İş Birliği Kazandırıyor

Şirketimiz ile Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. iş birliği kapsamında müşterilerimize karşılıklı avantajlar sunduğumuz kampanyalarımız devam etmektedir.

Anadolu Hayat Emeklilik Müşterilerine Şirketimizce Uygulanacak İndirim Kampanyası
 

Anadolu Hayat Emeklilik’te yürürlükte ve en az 1 düzenli katkı payı/primi ödenmiş bireysel emeklilik sözleşmesi (otomatik katılım sözleşmesi dahil) veya sadece yaşam teminatlı, karma, birikimli hayat ve gelir sigortası poliçesi bulunan Anadolu Hayat Emeklilik müşterileri, Anadolu Sigorta’dan alacakları poliçelerinde kampanya kapsamında aşağıdaki indirimlerden faydalanabilirler.

tablo 1

  • Kampanyamız 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan yararlanabilmek için Anadolu Hayat Emeklilik’teki bireysel emeklilik hesabının/hayat sigortası poliçesinin en az bir vadesinin ödenmiş olması veya bireysel emeklilik hesabına en az cari düzenli katkı payı kadar ek katkı payının ödenmiş olması gerekmektedir. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde provizyon alınmış olması yeterlidir.
  • Birleşik Kasko poliçelerinde indirim, sadece kullanım tarzı hususi otomobil olan araçlar için geçerlidir.
  • İndirimlerden faydalanabilmek için Anadolu Sigorta satış kanallarına başvurarak Anadolu Hayat Emeklilik müşterisi olduğunuzu beyan etmeniz yeterlidir.
  • Söz konusu indirimler başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından da Anadolu Sigorta müşterilerine aşağıda belirtilen şartlar kapsamında ek katkı payı kampanyası uygulanacaktır.

Şirketimiz Müşterilerine Anadolu Hayat Emeklilik'ten Ek Katkı Payı Kampanyası

01.01.2023 – 31.12.2023 tarihleri arasında Anadolu Sigorta’da Yeni Nesil veya Modüler Konut Sigortası, Birleşik Kasko Sigortası ve Bireysel Sağlık Sigortası poliçelerinden en az bir tanesi yürürlükte bulunan müşterilerimize, Anadolu Hayat Emeklilik’ten 251 numaralı Geleceğe Yatırım veya 250 numaralı Ev Hanımları Emeklilik Planlarına yeni teklif imzalamak suretiyle dahil olarak, bireysel emeklilik hesabı açtırmaları ve kampanya başvuru formunda yer alan koşulları sağlamaları halinde, tek seferlik 300.-TL ek katkı payı hediye edilecektir.

Yukarıda belirtilenlerin dışında kalan sigorta türleri, grup sigortaları ve yürürlükte olmayan poliçeler kampanya kapsamı dışındadır.

Müşterilerimizin ek katkı payı kampanyasından faydalanabilmeleri için kampanya başvuru formunu kampanya dönemi içerisinde imzalayarak Anadolu Hayat Emeklilik acentelerine veya Bölge Satış Müdürlüklerine teslim etmesi gerekmektedir.

Anadolu Hayat Emeklilik tarafından kampanya koşullarını sağlayan müşterilerimizin cep telefonlarına kampanya başvurusunun kabul edildiğine, kampanya koşullarını sağlamayan müşterilerimizin cep telefonlarına ise kampanya başvurusunun reddedildiğine ilişkin bilgilendirme SMS'i gönderilecektir.

Kampanya kapsamında hak kazanılacak ek katkı payları, kampanya başvuru formunda belirtilen şartların gerçekleştirilmesi koşuluyla, bireysel emeklilik hesabının teklif imza tarihinden itibaren 1 yılı doldurduğu ayı takip eden ayın 3. iş günü yürürlükte olan hesaplara aktarılacaktır. Hesabına ek katkı payı yatırılan müşterilerimiz SMS ile bilgilendirileceklerdir.

Müşterinin kampanya şartlarına uygun birden fazla bireysel emeklilik hesabının bulunması durumunda, ek fayda yalnızca yürürlük tarihi en eski olan hesap için geçerli olacaktır.
 

* Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.