fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim
 

kiymet tasima sigortasiKıymet Nakliyat Sigortası

Bu ürünümüz ile, altın benzeri değerli madenler ve taşlar, mücevher, nakit para ve benzeri kıymetli malların bir taşıma aracı ile (gemi, kamyon, uçak ya da tren) bir yerden bir yere taşınması sırasında bir kaza sonucunda zarar görmesi ve/veya silahlı gasp ve soygun riskleri teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 
 

tekne makine sigortasiTekne ve Makine Sigortası

Bu ürünümüz ile ticari amaçla yük taşımacılığında kullanılan teknelerin karşılaşabilecekleri rizikolara karşı teminat sağlıyoruz.

Bilgi Alın

 

tekne harp grev sigortasiTekne Harp ve Grev Sigortası

Bu ürünümüz ile ticari amaçla yük taşımacılığında kullanılan teknelerin Tekne ve Makine Sigortası ile teminat harici bırakılan harp, grev, kargaşalık, terörizm ve kötü niyetli hareketler gibi rizikolar sonucu zarar görmelerini teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

tekne kira kaybi sigortasiTekne Kira Kaybı Sigortası

Bu ürünümüz ile teknenin, -Tekne & Makine sigortasının şirketimizce temin edilmesi durumunda- sigorta teminatı kapsamında oluşan bir hasar sonucu ortaya çıkan kira veya kazanç kaybını güvence altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

balikci tekneleri sigortasiBalıkçı Tekneleri Sigortası

Bu ürünümüz ile boyu 2,5 metreden büyük olan ve ticari olarak balık avlama ruhsatına sahip tekneler ile bunlara ilişkin diğer sigorta ettirilebilir menfaatlerin maruz kalabileceği rizikoları, denizde ya da çekek yerinde teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

tekne yat insa sigortasiTekne/Yat İnşa Sigortası

Bu ürünümüz ile yeni inşa edilen veya kapsamlı tadilat gören tekneler için teminat veriyoruz.

Bilgi Alın

 

uluslararasi nakliyeci sorunluluk sigortasiUluslararası Nakliyeci Sorumluluk Sigortası

Bu ürünümüz ile uluslararası karayolu taşımacılığı yapan nakliyat firmalarının yaptıkları taşımalar ile ilgili olarak, CMR sözleşmesinden kaynaklanan hukuki sorumlulukları teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

yurtici nakliyeci sorunluluk sigortasiYurt İçi Nakliyeci Sorumluluk Sigortası

Bu ürünümüz ile kapalı kasa araçlarla yurt içinde karayolu ile yük taşımacılığı yapan nakliyeci firmaların emtialarının taşınması sırasında, malın uğrayacağı ziyan ve hasarlar sonucunda taşıyıcıya yüklenebilecek yasal sorumluluklarını teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

nakliyat aracisi sorumlulukNakliyat Aracısı Sorumluluk

Bu ürünümüz ile sevkiyatın düzenlenmesine yardımcı olunan aktiviteler sırasında, bir kontrata, uluslararası konvansiyona, kanunlara ve genel hukuka bağlantılı, nakliye konumundaki hamuleye ilişkin veya hamuleden kaynaklanan kayıp ve hasarlar ile ilgili olarak sigortalının aracılık yapması nedeniyle ortaya çıkabilecek yük sahibine karşı yasal sorumluluklarını teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

depocu yasal sorumlulukDepocu Yasal Sorumluluk

Bu ürünümüz ile üçüncü şahıslara ait emtianın depo sınırları içerisinde yer değiştirme, istifleme, yükleme, boşaltma faaliyetleri sırasında meydana gelebilecek kazalar sonucu söz konusu emtiada oluşabilecek fiziksel hasar dolayısıyla sigortalıya yüklenebilecek yasal sorumlulukları teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

marinavecekek yerleri isletenleri sorumluluk sigortasiMarina ve Çekek Yerleri İşletenleri Sorumluluk Sigortası

Bu ürünümüz ile marina/çekek yeri işletme faaliyetinde bulunan işletmelerin, faaliyetleri sırasında üçüncü şahıslara karşı verebileceği zararlardan kaynaklanan hukuki sorumluluklarını teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

liman ve terminal isletenleri sorumlulukLiman ve Terminal İşletenleri Sorumluluk

Bu ürünümüz ile liman işletme faaliyeti ile ilgili olan ve limanda bulunan deniz taşıtları, kargo, ekipman vb. ile 3.şahıs mallarında oluşabilecek zararlar, limana emanet olarak bırakılmış deniz taşıtları nedeniyle 3.şahıslara veya mallarına gelebilecek zararlar ve bu zararlar ile ilgili dava masraflarını teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın

 

gemi tamircileri sorumlulukGemi Tamircileri Sorumluluk

Bu ürünümüz ile gemi tamircilerinin sorumluluğuna bırakılmış iskelede ya da kızaktaki gemiler ile kontrolünde bulunan üçüncü şahıslara ait değerlerde meydana gelebilecek hasarlar ve üçüncü şahısların mallarına gelebilecek gemi tamirciliği faaliyetinden kaynaklanan sorumluluk hasarlarını teminat altına alıyoruz.

Bilgi Alın