fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Sürdürülebilir ve Çevreye Duyarlı Bir Dünya İçin Anadolu Sigorta’dan Yepyeni Bir Ürün: Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası.

Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası ile evinizin çatısına güneş enerjisi paneli kurarak kendi enerji ihtiyacınızı sürdürülebilir bir biçimde üretirken güvencemiz altındasınız.

“Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası” ile konutunun çatısına, güneş enerjisi paneli kurarak kendi enerji ihtiyacını üreten, çevreci ve bütçesini koruyan, sürdürülebilirlik konusuna duyarlı bireysel müşterilerimize en uygun ürün ve teminatlar bir arada sunulmaktadır.

 

Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası İle Hangi Kıymetler Teminat Altında?

Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası ile tam kagir yapı tarzındaki konutların çatısına kurulmuş, 25 kw ve altı toplam kurulu gücü olan, modeli 10 yıldan eski olmayan, sigorta bedeli en fazla 50.000 Euro olan, ticari kullanımı olmayan/bireysel çatı tipi güneş enerji santralleri teminat altına alınır.

 

Bireysel Çatı Tipi Güneş Enerji Paneli Sigortası İle Sunulan Teminatlar Nelerdir?

Çatı Tipi Güneş Enerji Panelleri için sunulan teminatlar;

    • Standart elektronik cihaz sigortası teminatı
    • Deprem
    • GLKHHKNH-Terör
    • Kar kaybı

Türkiye’nin ilk ulusal sigorta şirketi olan Anadolu Sigorta, uluslararası sigortacılıkta referans gösterilen bir şirket olma vizyonu doğrultusunda, kuruluşundan bu yana çevreye saygılı olmayı, ekonomik ve sosyal kalkınmayı destekleyerek gelecek nesiller için daha yaşanabilir bir dünya bırakmayı benimsemekte ve bunu "Sürdürülebilirlik Politikası" ile taahhüt ederek bu amaca yönelik yeni ürünler ile gelecek nesillere daha iyi dünya bırakmak için tam destek ve koruma sağlamakta.

 

Teklif Alın