fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Konut Sigortası ile eviniz ve içindeki eşyaları yangından hırsızlığa, depremden su baskınına kadar pek çok riske karşı koruma altına alan geniş kapsamlı ve kişiye özel bir paket sigorta uygulamasıdır. Konut sigortası teklifi alarak poliçe fiyatını hemen öğrenebilirsiniz.
Doğru teklif verebilmemiz ve hasar anında sorun yaşanılmaması için; bina bedeli olarak yerine koyma / günümüz inşaat bedelini, eşya bedeli olarak ise sıfırdan satın alms / yerine koyma bedelini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Doğru teklif verebilmemiz ve hasar anında sorun yaşanılmaması için; eşya bedeli olarak sıfırdan satın alma / yerine koyma bedelini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz.

Doğru teklif verebilmemiz ve hasar anında sorun yaşanılmaması için; bina bedeli olarak yerine koyma / günümüz inşaat bedelini göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. 

Evimin Konut Sigortası Fiyat Hesaplaması Nasıl Yapılır?

Konut Sigortası teklifi, binanızın tekrardan inşa edilebilmesi ve ev eşylarının tekrardan yerine konulabilmesi için gerekli olan bedellere bakılarak hazırlanır. Bu teminat bedelleri, hasar anında yaşanabilecek kayıpların tekrardan karşılanabilmesi için güncel fiyatları göz önünde tutularak düşünülmelidir.

Evinizde bulunan pergole, pencere ve balkon camları, kalorifer, ısı pompası ve havuz gibi ek donanımların mutlaka sigorta bedeline eklenmesi gerektiği gibi binanızın 90 günden fazla boş kalıp kalmamasına göre ek teminat sunulması poliçe fiyatına etki eden diğer hususlardır.