Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim
Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigortadır.

Kasko Sigortası, aracınızın hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve diğer kazalar gibi durumlarda size güvence sunan isteğe bağlı bir sigortadır.

Aracınız için istediğiniz teminat içeriğine göre Trafik Sigortası veya Kasko Sigortası teklifi alarak poliçe fiyatlarını hemen öğrenebilirsiniz.


Araç ve kimlik bilgileriniz Emniyet Genel Müdürlüğü üzerinden sorgulanması yapıldığı için aşağıdaki bilgilerin, ruhsatınız ile uyuşması gerekmektedir.


Teminatlar Trafik Sigortası Ürünlerimiz
Trafik Ekstra Trafik Süper Trafik Sınırsız Trafik Tam Bakım Trafik
Zorunlu Mali Sorumluluk 
(Trafik Sigortası)
Var Var Var Var Var
Artan Mali Sorumluluk - 250.000 TL   1.000.000 TL Sınırsız   -
Koltuk Ferdi Kaza - 20.000 TL 20.000 TL 20.000 TL -
Hukuksal Koruma* Var Var Var Var Var
Anadolu Hizmet Trafik - Var Var Var -
Anadolu Mini Onarım ve Bakım Paketi - - - - Var
Aracımın Trafik Sigortası Fiyatı Ne Kadar?

Arabanızın veya motosikletinizin Trafik Sigortasının yıllık primi; araç grubu (otomobil, kamonet, minibüs, otobüs, taksi, kamyon, motor vb), plaka ili ve hasarsızlık oranınıza göre değişiklik gösterdiği için en doğru yöntem bilgileriniz ile sorgulama yapılarak fiyat sunulmasıdır. Teklif formunu doldurarak Trafik Sigortası fiyatınızı öğrenebilirsiniz.


Aracımın Kasko Fiyatı Ne Kadardır?

Arabanızın ya da motorunuzun Kasko Sigortası fiyatı hesaplanırken araç kasko değer listesinde yer alan bedeli göz önünde tutulur. Ancak bunun yanı sıra; arabanızın markası ve modeli ile yaşı, araç sahibinin yaşı ve ikamet ettiği ili, sürücünün mesleği ve hasarsızlık indirim oranı gibi bir çok detay sigorta fiyatına etki etmektedir. Aracınızın Kasko Sigortası fiyatını öğrenmek için en doğrusu, bilgileriniz ile sorgulama yapılarak teklif sunulmasıdır. Teklif formunu doldurarak Kasko Sigortası fiyatınızı öğrenebilirsiniz.