fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

1996 yılında Ahmet Bakar tarafından kurulan Bakar Sigorta Aracılık Hizmetleri Limited Şirketi, günümüze kadar kesintisiz bir şekilde müşterilerine hizmet vermektedir.

Firmamızın amacı, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en uygun ve doğru hizmeti, eksiksiz olarak yerine getirerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Oto, yangın, nakliyat, sorumluluk ve mühendislik branşları üzerinde uzmanlaşarak, 25 yıllık bilgi birikimimiz ile müşterilerimize çok yönlü olarak doğru çözümler sunabilmekteyiz.

Güler yüzlü ekibimiz ile Bodrum Yarımadası'nda, Anadolu Sigorta güvencesini 1996 yılından günümüze yaşatmanın yanı sıra Bodrum'un en eski Anadolu Sigorta acentesi olmaktan mutluluk duyarız.

Yelken Sporuna Destek:
  • The Bodrum Cup organizasyonuna 2017 yılından bu yana festival destekçisi olarak Anadolu Sigorta etap sponsorluk bağlantısı desteği ve etkinlik sigortaları sponsoru olarak,
  • 2018 Bayk Kış trofesine katılan Minx-Hedef Yelken teknesine sezon boyunca destek olarak,
  • 2019 yılında ilk kez düzelenen ve 200'ü aşkın teknenin katılımı ile İstanbul'un en kalabalık yelken yarışına imza atan Bosphorus Regatta için Anadolu Sigorta sponsorluk bağlantısı desteği olarak, yelken sporuna ufak da olsa katkı sağlamaktan mutluluk duyduk.

Sağlık dolu ve kazasız bir hayat dileriz...

"Sigorta, bir hayat güvencesidir!"