fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Telefonum Güvende sigortası ile cep telefonlarının ekranının kırılması sonucunda, ekranda veya ekrana entegre parçalarda doğrudan meydana gelecek hasarlara karşı koruma sağlanmaktadır.

Cep telefonu kullanıcılarının olası ekran hasarı durumunda yüksek maliyetli tamir işlemlerinden kurtaran ürünümüz, müşterilerimize kullanıcı dostu bir deneyim yaşatarak dakikalar içinde telefon ekranının kırılması endişesini ortadan kaldırmaktadır.

 

Neden Cep Telefonu Sigortası Almalıyız?

Telefonum Güvende Sigortası ile cihazın ekranının kırılması sonucunda, ekranda ve ekrana entegre parçalarda doğrudan meydana gelecek hasarlar neticesinde onarım ve/veya değişim işlemlerini orijinal parçalarla ve yetkili servislerde poliçe süresince 2 defa gerçekleştirilebilme imkanı sunuyoruz.

Sunduğu Teminatlar Nedir?

  • Yılda iki kez onarım veya orijinal parça ile değişim teminatı verilmektedir.
  • Telefonun IMEI numarası üzerinden kontrol sağlandığından, cihazın faturalı ya da BTK’ya kayıtlı olması gerekmektedir (yurtdışından gelen telefonlar için de BTK’ya kayıtlı olması şartıyla teminat verilebilmektedir). Hasar durumunda fatura ibrazı gerekmemektedir
  • Poliçe düzenlenmesi aşamasında hasarsız olması kaydıyla, daha önce ekran değişimi olmuş bir telefona da teminat verilebilmektedir.
  • Cihaz hasarlandığında İstanbul içinde kurye ile İstanbul dışında anlaşmalı kargo firmaları ile KVK servislerine gönderilmektedir.
  • Telefon için sadece ekranın kırılması teminatı verilmekte, hırsızlık ve sıvı teması gibi teminatları kapsamamaktadır.

 

Teklif Alın