fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Anadolu Sigorta güvencesi ile ikamet izni için zorunlu olan özel sağlık sigortanızı hemen yaptırın Türkiye’de yaşamaya bir adım daha yaklaşın!

Yabancı uyruklu vatandaşların, ülkemizde ikamet edebilmesi için gerekli olan özel sağlık sigortası teminatları her şirkette standart olup, ilgili kanun maddesi ile kaşeli-imzalı olarak anında sigortalılarımıza Türkçe ve İngilizce kopya olarak teslim edilmektedir. İsterseniz 1 yıl, isterseniz 2 yıl olarak sigortanızı yaptırabilirsiniz.

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası’nda kapsamlı teminatlar ve ayrıcalıklı hizmetler sizi bekliyor.


Yabancı uyruklu vatandaşların, Türkiye'de ikamet edebilmesi için gerekli olan ve sağlık teminatları ilgili kanun maddesine göre ayarlanarak sunulan 1 yıllık veya 2 yıllık sağlık sigortasıdır. Poliçe fiyatını teklif alarak hemen öğrenebilirsiniz.

İlk kez ikametgah tezkeresine başvuran kişilerin, poliçe yaptırabilmek için Vergi Dairesi'ne pasaportları ile başvurarak vergi numarası çıkarmalarını tavsiye ederiz. Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası İçin Gerekli Olan Belgeler Nedir?

  • İlk kez ikametgah izni alıyor iseniz öncelikle Vergi Dairesi'ne pasaportunuz ile başvurup adınıza vergi numarası çıkarmanız gerekmektedir.
  • Eğer ikametgah izninizi yeniliyor iseniz Yabancı Kimlik numaranız ile ofisimize uğramanız ve başvuru formunu kendinizin doldurup ilgili bölümleri imzalanız yeterlidir.
  • Başvuru formunu doldurduktan sonra 1 yıllık ya da 2 yıllık sigorta yaptırabilirsiniz.

 

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası Fiyatları Nedir?

Poliçe fiyatına, sigortalı adayının yaşı ve poliçe süresinin 1 yıl veya 2 yıl olması gibi kriterler etki etmektedir. Teklif formunu doldurarak Yabancı Sağlık sigortası fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

 

Teklif Alın

 

Yabancı Uyruklular Sağlık Sigortası Neleri Kapsar?

yabanci saglik teminat

yabanci saglik teminat en

icn pdfYabancı Uyruklular Sağlık Sigortası Özel Şartları

icn pdfSpecial Terms and Conditions Regarding Coverage The Scope of Medical Insurance Policies