fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Pert Kasko Sigortası ile kasko ana teminat grubu altında belirtilen riskler sonucu aracınızın tam hasara uğraması veya çalınması durumuna karşı teminat alabilirsiniz.

Pert Kasko Sigortası ile alınan sağlanan güvence;

  • Aracın karayolunda veya demiryolunda kullanılabilen motorlu, motorsuz araçlarla çarpışması,
  • Gerek hareket gerek durma halinde iken, sigortalının veya aracı kullananın iradesi dışında araca ani ve harici etkiler neticesinde sabit veya hareketli bir cismin çarpması veya aracın böyle bir cisme çarpması, devrilmesi, düşmesi, yuvarlanması gibi kazalar,
  • Aracın yanması
  • Aracın veya araç parçalarının çalınması veya çalınmaya teşebbüs edilmesi şeklinde 4 ana başlık altında toplanmaktadır.

 

Neden Pert Kasko Sigortası Yaptırmalıyız?

Anadolu Sigorta’nın Pert Kasko Sigortası ürünü, mevcut prim seviyelerini yüksek bulmalarından ötürü Kasko Sigortası yaptırmayan tüketicilere yönelik hazırlanmıştır. Pert Kasko Sigortası en az prim ile Kasko Sigortası’ndaki en önemli temel riskleri teminat kapsamına almayı amaçlamaktadır.

Tüm araç gruplarına, model yılı sınırlaması getirilmeden teminat sağlayan Pert Kasko Sigortası kapsamında sigortalılar; asistans hizmetlerinden yararlanabilmektedirler.

 

Aracımın Pert Kasko Fiyatı Ne Kadar?

Arabanızın Pert Kasko Sigortası fiyatı hesaplanırken araç kasko değer listesinde yer alan bedeli göz önünde tutulur. Tam hasar halinde kapsam sağladığı için geniş teminatlı kasko fiyatına göre daha uygun fiyat çıkmaktadır. Bunun yanı sıra; arabanızın markası ve modeli ile yaşı, araç sahibinin yaşı ve ikamet ettiği ili ve hasarsızlık indirim oranı gibi bir çok detay sigorta fiyatına etki etmektedir. Aracınızın Pert Kasko Sigortası fiyatını öğrenmek için en doğrusu, bilgileriniz ile sorgulama yapılarak teklif sunulmasıdır. Teklif formunu doldurarak Pert Kasko Sigortası fiyatınızı öğrenebilirsiniz.


Teklif Alın

 

pert kasko

* Teminat limiti isteğe bağlı olarak sınırsız limite kadar çıkmaktadır.
**Teminat isteğe bağlı olarak poliçeye eklenebilmektedir.
*** Birleşik Kasko ve Pert Kasko için verilen Anadolu Hizmet teminatları farklılıklar içermektedir.


Teklif Alın