fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Uçuşum Güvende Sigortası ile kalkış ya da varış noktası Türkiye olan tarifeli yurt içi / yurt dışı uçuşlarda uçuşunuzun 120 dakikadan fazla gecikmesi veya uçuş günü ya da bir gün öncesinde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi durumunda, 1.000 TL tazminat anında hesabınıza aktarılır.

Parametrik sigorta türündeki ilklerden bir tanesi olan Uçuşum Güvende Sigortası kapsamında, uçuşunuzun gecikmesini veya iptal olmasını takiben hiçbir belge talep edilmeden, herhangi bir zarara/kayba uğrayıp uğramadığınıza bakılmadan 1.000 TL tazminat ödemeniz otomatik olarak hesabınıza aktarılır.

Üstelik sadece 150 TL karşılığında!

 

Tazminat Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Bu ürünümüzle uçuşun poliçede yazılı süreler içinde her ne sebeple olursa olsun gecikmesini veya iptal olmasını takiben tazminat ödemesini sigortalıdan hiçbir belge talep etmeden, herhangi bir zarara/kayba uğrayıp uğramadığına bakmadan ve başka herhangi bir koşula bağlı olmadan anında otomatik olarak sigortalının hesabına aktarılmaktadır.

Uçuş Gecikmesi, tarifeli kalkış saatinde çeşitli nedenlerle yapılamayan uçuşun belirlenmiş kalkış saatinden itibaren çeşitli nedenler ile 24 saatlik süre içerisinde aynı uçak ile yapılabilmesi durumu olarak kabul edilmektedir. Uçuş iptali ise, önceden planlanmış olan bir uçuşun, bilet satın almış sigortalı olan yolcudan kaynaklanmamış bir sebeple gerçekleştirilmemesi olarak kabul edilmektedir. Uçuş iptali teminatı sadece uçuşun gerçekleşeceği tarihten 1 gün önce ya da uçuş gününde havayolu şirketi tarafından iptal edilmesi halinde geçerli olmaktadır.

Teklif Alın