fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Hesaplı Kasko Sigortası, hususi otomobiliniz ve yolcu taşıyan maksimum 7 koltuk kapasiteli glass van tipi kamyonetiniz için Anadolu Sigorta’nın geniş anlaşmalı servis ağında geçerli Hesaplı Kasko’yu tercih ederek daha uygun primlerle Genişletilmiş Kasko ayrıcalıklarına sahip olun.

 

Hesaplı Kasko Sigortası Neden Yaptırılmalıyız?

Tüm hizmetlerini şirketimizle anlaşmalı özel servislerden (herhangi bir motorlu taşıt üreticisi veya distribütörü tarafından yetkilendirilmemiş servis) almak isteyenler Hesaplı Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı özel servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Hesaplı Kasko Sigortası’nda Anadolu Sigorta’nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını “sınırsız” veren tek sigorta şirketi olmasıdır.

Hesaplı Kasko Sigortası ile hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

 

Hesaplı Kasko Sigortasını Kimler Tercih Ediyor?

Aracını yetkili servise götürme ihtiyacı duymayan veya aracın garanti süresi dolmuş bu sebep ile özel serviste yapılan tamir işlemleri ile garantisi bozulma riski olmayan araç sahipleri daha çok tercih etmektedir. 

Hususi otomobiliniz ve yolcu taşıyan maksimum 7 koltuk kapasiteli glass van tipi kamyonetiniz için Hesaplı Standart Kasko ve yeni eklenen Hesaplı Mini ve Hesaplı Plus Paketleriyle genişletilmiş kasko teminatlarına daha uygun primlerle sahip olabilirsiniz.

Hesaplı Mini Kasko: Ana Teminatlar ve daha sınırlı ek teminatları kapsar. En uygun primli yeni hesaplı kasko paketidir. İkame araç teminatı teminatı içermez ve hasar onarımlarında %1 muafiyet uygulanır.

Hesaplı Standart Kasko: Ana teminatlarla birlikle kapsamlı ek teminatları ve Mini Onarım ayrıcalığını içerir. Anadolu Sigorta’nın anlaşmalı özel servislerinde yapılan onarımları poliçe kapsamında karşılayan hesaplı kasko paketidir.

Hesaplı Plus Kasko: En geniş kapsamlı Hesaplı Kasko paketidir. Ana teminatlarla birlikte daha kapsamlı ek teminatları ve Mini Onarım ayrıcalığını içerir. Anadolu Sigorta’nın anlaşmalı özel servislerinin yanı sıra AS+ Yetkili Servislerde de poliçe kapsamında onarım yapılmaktadır.

Hesaplı Plus paketine özel AS+ Yetkili servisler, motorlu taşıt üreticisi/distribütörü tarafından yetkilendirilmiş bazı servisleri içermektedir.

Arabanızın Hesaplı Kasko Sigortası fiyatı öğrenmek için teklif formunu doldurmanız yeterlidir. 

hesapli kasko

 

Teklif Alın