Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Kasko Sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar.

Kasko Sigortası, zorunlu Trafik Sigorta’sının aksine karşı taraftaki aracı değil; sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar ki bu durum Kasko ve Trafik sigortaları arasındaki farktır.

İsteğe bağlı sigortalar arasında yer alan Kasko Sigortası’nı Anadolu Sigorta’nın avantajlı ve kapsamlı sigorta poliçeleriyle birlikte güçlendirebilir, araba sürme keyfinize güveni ve huzuru ekleyebilirsiniz.


Kasko Sigortası Neden Yaptırılmalıdır?

Anadolu Sigorta’dan Kasko Sigorta poliçesi alanlar; hasarsızlık indirimi koruma ek teminatından mini onarım hizmetine, çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası ile ayrıca, aracın uğrayacağı ve teminat kapsamında gerçekleşen kazalar sonucunda, aracın içinde bulunabilecek evcil hayvanın (kedi/köpek) zarar görmesi halinde de tedavi masrafları 1.000 TL limitle teminat altına alınmaktadır.

Kasko Sigortası ile hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Benzersiz avantajlarımıza örnek olarak; sigorta süresi boyunca oluşan 1 adet hasarınızın hasarsızlık indirimini bozmadığını ve trafik sigortanızın teminat limitini aşacak durumlar için kaskonuz üzerinden maddi - manevi tazminat limitini sınırsız olarak seçebildiğinizi hatırlatmak istersiz.

Kasko Sigortası ile Hangi Ek Teminatları Alabilirim?
  • İMM - Maddi ve Manevi Tazminatı (trafik sigortanızın sınırlı olan ödeme limiti üzerinde yaratmış olduğunuz hasarlar için) "sınırsız" olarak seçebilirsiniz.
  • Sürücü ve yolcularınız için Ferdi Kaza teminatınız minimum 10.000 TL ve üzerinde teminat seçebilirsiniz.
  • Cam Hasarı Koruma teminatı ile 1 cam hasarınız ile Hasarsızlık İndirimiz bozulmaması için teminat seçebilirsiniz.
  • Aracınız ile yurtdışına seyahatlerinizde aracınızın başına gelebilecek hasar ve hırsızlıklar için Yurtdışı Koruma Teminatı alabilirsiniz.
  • İkame Araç sürenizin gün sayısını artırabilir ve ikame araç olarak Üst Segment Araç seçebilirsiniz.
  • Ticari olarak aracınızda Taşınan Emtea bulunuyor ise teminat altına alabilirsiniz.
  • Aracınıza fabrika çıkışından sonra eklemiş olduğunuz Ek Donanları teminat içerisine alabilirsiniz.

Teklif Alın