fbpx

Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

  0533 204 44 14     0252 313 82 30     info@bakarsigorta.com

İletişim

Kasko Sigortası, herhangi bir motorlu kara taşıtının sigortalı kişinin iradesi dışında araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda sigorta sahibine tazminat ödenmesini sağlar.

Kasko Sigortası, zorunlu Trafik Sigorta’sının aksine karşı taraftaki aracı değil; sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar ki bu durum Kasko ve Trafik sigortaları arasındaki farktır.

İsteğe bağlı sigortalar arasında yer alan Kasko Sigortası’nı Anadolu Sigorta’nın avantajlı ve kapsamlı sigorta poliçeleriyle birlikte güçlendirebilir, araba sürme keyfinize güveni ve huzuru ekleyebilirsiniz.

 

Kasko Sigortası Neden Yaptırılmalıyız?

Anadolu Sigorta’dan Kasko Sigorta poliçesi alanlar; hasarsızlık indirimi koruma ek teminatından mini onarım hizmetine, çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Anadolu Sigorta Kasko Sigortası ile ayrıca, aracın uğrayacağı ve teminat kapsamında gerçekleşen kazalar sonucunda, aracın içinde bulunabilecek evcil hayvanın (kedi/köpek) zarar görmesi halinde de tedavi masrafları 1.000 TL limitle teminat altına alınmaktadır.

Kasko Sigortası ile hem aracınızı hem de bütçenizi güvence altına almış olursunuz. Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

Benzersiz avantajlarımıza örnek olarak; sigorta süresi boyunca oluşan 1 adet hasarınızın hasarsızlık indirimini bozmadığını ve trafik sigortanızın teminat limitini aşacak durumlar için kaskonuz üzerinden maddi - manevi tazminat limitini sınırsız olarak seçebildiğinizi hatırlatmak istersiz.

Aracımın Kasko Fiyatı Ne Kadar?

Arabanızın ya da motorunuzun Kasko Sigortası fiyatı hesaplanırken araç kasko değer listesinde yer alan bedeli göz önünde tutulur. Ancak bunun yanı sıra; arabanızın markası ve modeli ile yaşı, araç sahibinin yaşı ve ikamet ettiği ili, sürücünün mesleği ve hasarsızlık indirim oranı gibi bir çok detay sigorta fiyatına etki etmektedir. Aracınızın Kasko Sigortası fiyatını öğrenmek için en doğrusu, bilgileriniz ile sorgulama yapılarak teklif sunulmasıdır. Teklif formunu doldurarak Kasko Sigortası fiyatınızı öğrenebilirsiniz.

Teklif Alın

 

Kasko Sigortası ile Hangi Ek Teminatları Alabilirim?
 • İMM - Maddi ve Manevi Tazminatı (araç sahibinin üçüncü kişilere verdiği maddi ve bedeni zararların trafik sigortası teminatlarını aşan kısmını teminata alır) "SINIRSIZ" olarak seçebilirsiniz.
 • 7 günlük İkame Araç sürenizi 15 gün olarak yükseltebilir ve ikame araç olarak Üst Segment Araç seçebilirsiniz.
 • Sürücü ve yolcularınız için Ferdi Kaza teminatınız minimum 20.000 TL veya üzerinde teminat seçebilirsiniz.
 • Tam Bakım paketi ekleyerek, Boya Yüzeyi Temizleme ve Parlatma, Check Up, Ekspres Motor Temizleme hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 • Cam Hasarı Koruma teminatı ile 1 cam hasarınız ile Hasarsızlık İndirimiz bozulmaması için teminat seçebilirsiniz.
 • Aracınız ile yurtdışına seyahatlerinizde aracınızın başına gelebilecek hasar ve hırsızlıklar için Yurtdışı Koruma Teminatı alabilirsiniz.
 • Ticari olarak aracınızda Taşınan Emtea bulunuyor ise teminat altına alabilirsiniz.
 • Aracınıza fabrika çıkışından sonra eklemiş olduğunuz Ek Donanları teminat içerisine alabilirsiniz.
 • Hususi araçlarda hasar sebebi ile uğrayacağınız Kullanım Gelir Kaybı'nı teminat altına alabilirsiniz.

 

Birleşik Kasko Sigortası Neleri Kapsar?

Tek bir poliçe ile aracınız için ihtiyaç duyabileceğiniz tüm sigorta teminatlarına bir arada, üstelik benzersiz avantajlarla sahip olabilirsiniz.

 • Doğal Afet Hasarlarına Karşı Koruma
  Aracınızın sadece kaza sonucu uğrayacağı zararlar değil, deprem, toprak kayması, fırtına, dolu, yıldırım, yanardağ püskürmesi, sel gibi doğal afetler sonucu uğrayacağı zararlar da teminat altına alınır.
 • Grev, Lokavt, Halk Hareketleri ve Terör Hasarlarına Karşı Koruma
  Aracınızın grev, lokavt, halk hareketleri ve terör nedeniyle uğrayacağı zararlar teminat altına alınır.
 • Eskisi Yerine Yenisi
  İlk tescili sigortalı adına yapılmış "0" km ve son model araç, sigorta süresinin ilk bir yıllık süresi içerisinde çalınır ya da tam ziya olursa Anadolu Sigorta, aynı marka, model ve model yılında aracın anahtar teslim "0" km satış fiyatını öder.
 • Anadolu Hizmet
  Günde 24 saat, haftanın 7 günü boyunca nerede olursanız olun, her hangi bir kaza veya arıza durumunda bir telefon ile yolda kalan aracınızın tamirciye götürülmesi, ikamet yerine nakli, yolda onarım gibi hizmetler olmak üzere benzersiz birçok hizmetten ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Anadolu Hizmet teminatı kapsamında verilen hizmetlerin tamamına kasko poliçenizin ekinde sunulan Kasko Ürün Kitapçığı'ndan ve web sitemizde bulunan "Anadolu Hizmet" linkinden ulaşabilirsiniz.
 • İkame Araç
  Anadolu Hizmet teminatı kapsamında hususi otomobilinizde kaza sonucu meydana gelen hasarlar için serviste onarım ihtiyacı oluştuğu durumlarda 15 güne kadar, pert ve hırsızlık dahil, ikame araç teminatı verilmektedir.
 • Yurt Çapında Yaygın "Anlaşmalı Servis İstasyonları"
  Bir kaza anında aracınız, Anlaşmalı Servis İstasyonlarından uygun göreceğiniz birine tarafınızca veya Anadolu Hizmet tarafından ulaştırıldıktan sonra, sadece gerekli evrakların servise teslim edilmesi ile hiçbir ücret ödenmeksizin tamir olmuş aracınızı teslim alabilirsiniz.
 • Hasarsızlık İndirimi
  Hasarsız geçen her yıl için size daha fazla indirim sağlanır.
 • Cam Hasarları
  Aracın sadece camında hasar oluştuğu hallerde, tamir adedine bakılmaksızın camın tamir edilmesi halinde hasarsızlık indirimi etkilenmez. Sigorta süresi içerisinde cam kırılması hasarlarında, onarımı Şirketimiz ile anlaşmalı cam servisleri dahilinde gerçekleştirilen 1 cam hasarı hasarsızlık indiriminizi etkilemez. Diğer servislerde %25 muafiyet uygulanarak gerçekleştirilen ilk cam değişimi de hasarsızlık indirimini etkilenmez.
 • Hasarsızlık Koruma
  %65'e varan hasarsızlık indirimi oranları tek hasarda etkilenmez.
 • Mini Onarım Hizmetleri
  Aracınızda oluşan küçük çaplı hasarlar sizden herhangi bir ücret talep edilmeksizin ve hasarsızlık indirimi bozulmaksızın giderilmektedir. Mini onarım teminatı kapsamında verilen hizmetlerin tamamına kasko poliçenizin ekinde sunulan Kasko Ürün Kitapçığı'ndan ve web sitemizde bulunan "Anadolu Hizmet" linkinden ulaşabilirsiniz.
 • Enflasyona Karşı Tam Koruma
  Sigorta süresi içerisinde enflasyon nedeniyle aracınızda değerinde meydana gelen artışlar otomatik olarak poliçenize yansıtılır ve herhangi bir hasar durumunda ödemeler gerçekleşen enflasyon oranı üzerinden yapılır.
 • Koltuk Ferdi Kaza Sigortası
  Araçta bulunan sürücü ve yolcuların kaza sonucu uğrayacakları vefat veya sürekli sakatlık zararlarına karşı yüksek limitlerde güvence sağlanmaktadır.
 • İhtiyari Mali Sorumluluk Sigortası
  Aracınızla karşı tarafa vereceğiniz maddi veya bedeni zararlarda trafik sigortası limitlerinin yetersiz kalması durumunda teminat vermektedir. Anadolu Sigorta'nın müşterilerine sunduğu en önemli farklılıklardan biri de sektörde, tüm araç grupları için ihtiyari mali mesuliyet teminatını "sınırsız" veren tek sigorta şirketi olmasıdır.
 • Araçta Bulunan Özel ve Değerli Eşyalara Koruma
  Hususi otomobilinizde bulunan kişisel eşyalarınız (Mücevherat, para, cep telefonu ve taşınabilir bilgisayar vb. hariç) araçla birlikte teminat altına alınır.
 • Hukuksal Koruma
  Hukuksal Koruma Sigortası Genel Şartları kapsamında olan her türlü hukuksal koruma masrafınız karşılanır.
 • KDV Geri Ödemesi
  Tüzel kişilere ait faturalı hasar ödemelerinde KDV de ödenir.

Teklif Alın

 


 

 • Kasko Sigortası, sigorta sahibine poliçede belirtilen ve karayolunda kullanma izni olan motorlu ve motorsuz kara taşıtının, araç hareket halindeyken ya da dururken hasara uğraması, çalınması, yanması ve kaza gibi durumlarda oluşan hasarlara yönelik tazminat ödenmesini sağlar.
 • Anadolu Sigorta Birleşik Kasko Sigortası poliçe kapsamına bağlı olarak aracınız onarımdayken ikame araç sağlama hizmeti ve yolda kalma durumunda çekici hizmeti sunarak size ve sevdiklerinize güven ve huzur sağlar.
 • Ayrıca Anadolu Sigorta Birleşik Kasko Sigortası aracınızla karşı tarafa vereceğiniz maddi veya bedeni zararlara karşı ihtiyari mali sorumluluk teminatını sınırsız veren sektörün ilk sigorta şirketidir. İhtiyari mali sorumluluk teminatı ile aracınızla karşı tarafa vereceğiniz maddi veya bedeni zararlarda trafik sigortası limitlerinin yetersiz kalması durumunda bu teminat devreye girmektedir.

Araç Kasko Sigortası, sigorta sahibinin kendi aracını güvence altına almasını sağlar. Kasko poliçenizi ihtiyacınız olan teminatlar doğrultusunda belirleyebilir, sizin için hazırlamış olduğumuz kasko ürünleri arasından ihtiyacınıza en uygun kasko poliçesini seçebilirsiniz.

Kasko sigortası, zorunlu trafik sigortasının aksine isteğe bağlı sigortalar arasında yer almaktadır. Zorunlu Trafik Sigortası, kaza sonucunda diğer araç veya üçüncü şahıslara verebileceğiniz zararlar için sizi teminat altına alan zorunlu bir sigorta iken kasko sigortası ile kendi aracınızı ve bütçenizi güvence altına almış olursunuz.

Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’da tek bir poliçe ile aracınız için en uygun kasko sigortasına sahip olabilirsiniz.

 • Genellikle Kasko Sigortası ile Trafik Sigortası karıştırılır. Trafik sigortası zorunlu bir sigorta iken Kasko Sigortası isteğe bağlı sigortalar kapsamındadır.
 • Kasko Sigortası kendi aracınızın uğrayacağı zararları karşılarken trafik sigortası karşı araca vereceğiniz zararları teminat altına almaktadır.
 • Trafik sigortasının teminat limitleri devlet tarafından belirlenir ve sınırlıdır, bu limitleri aşan bedeller kasko poliçesi ile teminat altına alınabilmektedir.
 • Kasko sigortasını ihtiyacınıza uygun teminat ve hizmet içerikleri ile oluşturabilirsiniz.
 • Kasko fiyatlarını öğrenmek için hemen aracınıza en uygun kasko teklifini alın!

Kasko Araç Değer Listesi, her ay Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketler Birliği tarafından yayınlanmaktadır. Kasko değer listesinin içeriğinde kasko poliçelerinde yer alacak araçların marka model ve yıla bağlı araç kasko bedeli bulunmaktadır. Sigorta şirketleri de bu listeyi referans alarak poliçelerini düzenleyebilirler.

Kasko fiyatları çeşitli etkenlere göre değişiklik göstermektedir. Örneğin;

 • Araç ve sigortalıya ait bilgiler,
 • Aracın kullanım tipi (hususi oto/kamyon/otobüs vb.)
 • Sigortalının hasar geçmişi durumu,
 • Kasko sigorta poliçenizde var olması istenen ek teminatlar,
 • Kasko sigortası yapılacak aracın kasko değer listesindeki bedeli
 • Aracın ikinci el ya da sıfır olma durumu gibi etkenlere bağlı değişim gösterebilmektedir.

Kasko fiyatı hesaplama için TC Kimlik /VKN ve araç bilgileriyle ofisimizden veya bakarsigorta.com adresinden teklif alarak aracın kasko sigortası primini öğrenebilirsiniz.

Araç kasko teklifi almak için gerekli bilgiler;

 • Ruhsat sahibi T.C. kimlik numarası veya vergi kimlik numarası bilgisi,
 • Ruhsat veya geçici tescil belgesi bilgisidir.

Hemen aracınıza en uygun kasko teklifini alın.

Kasko sigortası poliçesi genellikle 1 yıl vadeli olarak düzenlenmekte olup, poliçe vadesinin bitiş tarihinden önce yenilenmelidir.

Anadolu Sigorta’dan Kasko sigorta poliçesi alanlar; hasarsızlık indirimi koruma, cam hasarı koruma ek teminatlarından mini onarım hizmetine, çok sayıda anlaşmalı servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Türkiye’nin en köklü ve öncü sigorta şirketi Anadolu Sigorta’dan aracınıza en uygun kasko sigortasına sahip olmak için hemen teklif alın!

Anadolu Sigorta Birleşik Kasko Sigortası ile aracın uğrayacağı ve teminat kapsamında gerçekleşen kazalar sonucunda, aracın içinde bulunabilecek evcil hayvanın (kedi/köpek) zarar görmesi halinde tedavi masrafları belli limitle teminat altına alınmaktadır.

Hesaplı Kasko Sigortası "tek bir poliçe" ile aracınız için ihtiyaç duyulan bütün sigorta teminatlarını bir arada sunar. Hususi otomobiliniz ve yolcu taşıyan maksimum 7 koltuk kapasiteli glass van tipi kamyonetiniz için daha hesaplı olan bu ürünü tercih edebilirsiniz. Tüm araç markaları için özel oluşturulmuş kasko sigortası ürünümüzdür.

Tüm hizmetlerini şirketimizle anlaşmalı özel servislerden (herhangi bir motorlu taşıt üreticisi veya distribütörü tarafından yetkilendirilmemiş servis) almak isteyenler Hesaplı Kasko Sigortası ile çok sayıda anlaşmalı özel servis istasyonu seçeneğinden 7 gün/24 saat hizmet sağlayan asistans yardımlarına kadar çok sayıda hizmetten yararlanma ayrıcalığına da kavuşmaktadır.

Türkiye genelinde yaygınlaşmış anlaşmalı servislerimizin listesine erişebilirsiniz.

Pert Kasko Sigortası ile aracınızın çarpma, çarpışma, yanma sonucunda tam hasara uğraması ve çalınması durumlarına karşı teminat alabilirsiniz.

Kasko sigortasındaki hasarsızlık indirimi, hasarsız geçen bir poliçe dönemi sonunda sigortalının hak ettiği indirimdir. Hasarsızlık indirimi hakkını alabilmek için yenileme kasko poliçesinin belirli süre içinde yapılması gerekmektedir. Sigortalı aracın poliçe süresindeki hasar durumuna göre, bir sonraki poliçe döneminde uygulanacak hasarsızlık indirimi oranları poliçe kuralları çerçevesinde belirlenir.

Temelde kasko sigortasındaki hasarsızlık indirimi aşağıda yer alan durumlardan etkilenmektedir;

 • Kasko sigortası poliçesi dönemi içinde araçta meydana gelen hasar/ hasarlar nedeniyle hasarsızlık indiriminin bir kısmı veya tamamı kaybedilebilir.
 • Tam hasar (pert veya çalınma) durumunda hasarsızlık indirimi tamamen ortadan kalkmaktadır.
 • Hasarsızlık indirimi hakkının devam edebilmesi için poliçelerin kesintisiz olarak devam etmesi esastır.

Sigortalılar tarafından tercih edildiği takdirde, hasarsızlık kademesine bağlı olarak ek prim alınmak suretiyle hasarsızlık indirimi korunur. Kasko sigortasında “Hasarsızlık İndirimi Hasar Koruma Klozu” teminatına sahip olan sigortalıların hasarsızlık indirimi oranları tek hasarda etkilenmemektedir.

 • Kasko Sigortası poliçelerinde araç sahibi aracını başkasına devredip, 1 yıl içinde aynı araç türünde başka bir araç için yeni bir sigorta talep ederse, hasarsızlık indirimi hakkı yeni poliçe için devam edecektir.
 • Yürürlükteki bir poliçe iptal edilmeden, bu poliçedeki hasarsızlık indirimi aynı sigortalıya ait başka bir araca devredilemez. Hasarsızlık indirimi hakkının devam edebilmesi için poliçelerin kesintisiz olarak devam etmesi esastır.
 • Kasko sigortasında araç mülkiyetinin eşler arasında devredilmesi durumunda hasarsızlık indirimi hakkı devam eder.
 • % 100 rüculu hasarlar, yenileme kasko poliçelerinde uygulanacak hasarsızlık indirim kademesi saptanırken dikkate alınmaz.

Araç kasko sigortası şirketimizde olan müşterilerimiz poliçede yer alan şartlar dâhilinde Kasko hasar ihbarlarını;

 • Sigortam Cepte uygulamamız,
 • 0850 7 24 0850 numaralı Hasar Hizmet Merkezimiz,
 • Aracınızın bulunduğu anlaşmalı servis veya sigorta acenteniz üzerinden yapabilirsiniz.

Hasar Durumunda İstenen Evraklar


Kaza Tespit Tutanağı Nedir?

Bu tutanak yalnız maddi hasarla sonuçlanan kazalardan sonra kazaya karışan diğer sürücü veya sürücülerle kazanın oluş şeklinin tutanak ile tespitinde anlaştığınız takdirde doldurulacaktır. Hasar ihbarında bulunmak için 0850 7 24 0850 no’lu Anadolu Sigorta İletişim Hattımızı arayabilirsiniz.

Hasar ihbarında bulunduktan sonra tutanağı 0212 232 00 36 no’lu faksa veya kazatespit@anadolusigorta.com.tr e-posta adresine gönderebilirsiniz.

Hasar dâhil tüm sigorta işlemlerinize “Sigortam Cepte” uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaza Tespit Tutanağını İndirin

 

Aracınızdaki hasarın aracın güvenle hareket etmesini önleyecek seviyede olduğu veya aracın hareket ettirilmesinin hasarın boyutunu büyüteceği öngörüldüğü durumlarda 0850 724 0850 numaralı telefondan Çağrı Merkezini arayabilirsiniz. Bu sayede tarafınıza hem aracınıza en uygun koşullarda onarım yapacak servis ve çözümler sunulacak hem de çekim işlemi Anadolu Sigorta tarafından gerçekleştirilecektir.

Hasara rağmen aracınızda hareketi engelleyen bir unsur bulunmuyorsa 0850 724 0850 numaralı telefondan Çağrı Merkezini arayarak size en uygun çözümler ve hizmet sağlayıcılarına dair bilgi edinebilirsiniz. Bu sayede aracınızı Anadolu Sigorta’nın önerdiği çözüm ortağı niteliğindeki yetkili servislere nakledebilir, en uygun koşullarda ve en kısa sürede onarımı tamamlanarak teslim edilmesini sağlayabiliriz.

Hasar anı veya sonrasında, talepte bulunmak, danışmak, servis önerisi almak, sizin için en doğru çözümlere ulaşmak 0850 724 0850 numaralı telefondan Çağrı Merkezini arayabilirsiniz. Çağrı Merkezini aradıktan sonra size önerilen servislere ulaşarak hasar dosyasının açılmasını sağlayabilirsiniz.

Anadolu Mini Onarım Hizmeti, aracınızda poliçenizin geçerli olduğu süre boyunca oluşabilecek, aşağıda tanımları ve limitleri verilen küçük ölçekli hasarların, hasarsızlık indiriminiz etkilenmeksizin ve sizden herhangi bir ücret talep edilmeksizin giderilmesi hizmetidir. Anadolu Mini Onarım Hizmeti’ni kullanmak için hasarla ilgili zabıt, tutanak ya da ekspertiz gerekmemektedir.

Kapsam ve Detayları

Mini Onarım Hizmeti alabilmek için 0850 724 0850 numaralı telefondan Çağrı Merkezini arayabilir; Sigortam Cepte uygulamasından hasarınızın boyutunu “1” veya “2” ile skorlayarak randevu alabilirsiniz. Bu noktada uygulama için mevcut hasarın işbu mini onarım teminat boyutları dahlinde/kapsamında olması önem arz etmektedir.

Dış darbeler sonucu araç kaporta aksamı üzerinde meydana gelen, boyanın zarar görmediği, kaporta göçüklerinin özel alet ve tekniklerle, aracın orijinalliği korunarak ve herhangi bir boyama işlemi yapılmaksızın düzeltilerek eski haline getirilmesidir.

Boyasız göçük onarımı sigortalılara parça değişimine başvurulmaması nedeniyle parçaların orijinalliğinin bozulmaması, Tramer hasar kaydının düşük olması, iki saat ile iki gün arasında değişen onarım süreleri gibi avantajlar sağlamaktadır. Ayrıca Şirketimizin Bakırköy ve Şerifali’de faaliyet gösteren 2 boyasız göçük onarım merkezinde bu yöntemle gerçekleştirilen onarımlar, bir sonraki yenileme döneminde hasarsızlık kademenizi olumsuz etkilememektedir.

Boyasız Göçük Onarım Servisi sayfasında yer alan merkezlerimizden “Randevu Al” butonu tıklanarak alınacak randevular veya bu mevcut adreslere doğrudan gidilere işlemlere başlanması suretiyle boyasız göçük onarımı hizmeti alınabilmektedir. Bu süreçte merkezlerimiz tarafınızla irtibata geçerek hasarınızın boyasız göçük onarımına uygun olup olmadığını bildirecektir.

İlgili markanın üreticisi veya ülke temsilcisi tarafından, marka standartları çerçevesinde ve bu normlara uygun olarak onarım yapma ilkelerini benimsemek suretiyle yetkilendirilmiş servislerdir.

İlgili markanın üreticisi veya ülke temsilcisi tarafından, yetkilendirilmemiş tamirhanelerdir. Bu tamirhaneler de uzmanlık ve tecrübe seviyelerine göre bir veya birden fazla markada ağırlıklı hizmet verebilmekle birlikte binek, ağır vasıta gibi araç tipleri dahlinde marka ayrımı yapmaksızın onarım gerçekleştirebilmektedir.

Bu servislere onarımda kullanılan yedek parça Anadolu Sigorta tarafından tedarik edildiğinden dolayı çok daha yüksek iskonto oranları ile, çok daha düşük maliyetli yedek parça temini mümkün kılınmakta ve bu da toplam dosya maliyetini düşürmektedir.

Halihazırda sektörde faaliyet gösteren yetkili ve özel tüm servisler içerisinde belirli kalite ve maliyet unsurları gözetilerek Anadolu Sigorta tarafından anlaşmalı servis ağına dahil edilen, ihbarın yapılması, eksper atanması ve dosya takibi gibi süreçlerin anlaşmalı kurum bilgi işlem sistemlerinin entegre yapısı sayesinde hızlı ve efektif yapılabildiği, yedek parça ve işçilik maliyetlerinde Anadolu Sigorta’ya özel iskontoların sağlandığı onarım servisleridir.